Pregršt medalja za gimnastičarke 'Šibenik-Dalmacije' u Trogiru

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   10.04.2024 u 14:32

GK Šibenik-Dalmacija
Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija sudjelovao je u Trogiru na kvalifikacijskom kolu regije jug – slobodni program.

Program je započeo u subotu oko 9 sati gdje su se u svečanom defileu  predstavile sve sudionice regije (KRG Sirena iz Zadra, KRŠG Rusulice iz Trogira, KRŠG Floramye iz Splita i GK Šibenik – Dalmacija iz Šibenika).

Natjecale su se u individualnom i grupnom programu/parovi /trojke, seniorskoj, juniorskoj i kadetskoj kategoriji, kao i u mlađim kadetkinjama i mini kategoriji.

Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija sudjelovao je u individualnim  i grupnim vježbama.

U individualnom programu, u kategoriji mini Iva Bilać osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju. Antea Jakovljević osvojeno 3. mjesto i brončana medalja.

U kategoriji mlađih kadetkinja Lucija Tare osvojila je  3. mjesto u vježbi s obručem. Rita Raci osvojila je 6. mjesto.

U kategoriji kadetkinja Bela Neralić osvojila je 6. mjesto, u kategoriji mlađe juniorke Lea Dujček osvojeno 4. mjesto.

U kategoriji juniorke Anđela Brocić osvojeno 1. mjesto u vježbi s čunjevima, a u kategoriji seniorki Gabriela Jakovljević osvojeno 3. mjesto u vježbi s obručem i 3. mjesto u vježbi s čunjevima.

Grupne vježbe, parovi/trojke

U kategoriji mini Mareta Milošević i Vita Nakić osvojile su 1. mjesto i zlatnu medalju. Luce Lovrić, Franka Stojić i Lana Lamešić osvojile su 2. mjesto i srebrnu medalju.

U kategoriji mlađe kadetkinje Doris Vlahov i Marijana Milošević osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju. Lana Šarić i Iris Renata Pulić osvojile su  4. mjesto.

Roza Španja i Ema Gović osvojile su 5. mjesto.

U kategoriji kadetkinje: Saša Veligdenski, Dea Deranja, Karla Osmić osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju. Nadja Lacmanović i Ana Grozdanić osvojeno 4. mjesto, a Vita Čala i Roza Milošević osvojile su 5. mjesto.

Trenerice Ivančica Jakoliš i Antea Lea Luketa iznimno su zadovoljne nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.