OBJAVA: 18.03.2019, 20:07h   •   IZMJENA: 18.03.2019, 20:09h   komentara   •     ISPIŠI

U Beču

'Princess of hearts': Gimnastičarka Šibenik-Dalmacije Nika Bujas srebrna

Proteklog vikenda Gimnastički klub Šibenik - Dalmacija sudjelovao je u Beču na Međunarodnom natjecanju pod nazivom „Princess of hearts“ u ritmičkoj gimnastici, Na natjecanju je sudjelovalo oko 120 natjecateljica iz Češke, Švicarske, Francuske, Bosne i Hercegovine, Poljske ...

18.03.2019, 20:07h

Boje Kluba uspješno su predstavile Nika Bujas, Tonka Sladoljev i Iva Nakić.

U kategoriji kadetkinja Nika Bujas osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju  u vježbi s obručem, u istoj kategoriji Iva Nakić osvojila je 4. mjesto u vježbi s loptom,

U kategoriji juniorki  Tonka Sladoljev osvojila je 12. mjesto u vježbi s obručem.

Za Gimnastički klub Šibenik- Dalmacija nema predaha jer 30. i 31.3. putuju u Zagreb na međunarodni Aura cup.