Dva turnira

Proteklog vikenda održan 4. Županijski masters u klasičnom pikadu

Ostali sportovi   |   Autor: F.Z.   |   10.04.2024 u 10:41

U subotu je u prostorijama caffe bara Navigator u Pirovcu održan četvrti i posljednji masters u klasičnom pikadu za sezonu 2023/2024.

Svaki masters se sastoji od dva turnira koji se boduju za ukupni poredak i TOP 16 završnicu za pojedinačnog prvaka županije u klasičnom pikadu.

Županijski mastersi su ujedno i kvalifikacije za pojedinačno prvenstvo Hrvatske, a broj sudionika će odrediti prosječan broj sudionika na županijskim mastersima.

Na prvom turniru pobjedio je Ivan Močić koji je u finalu bio bolji od Tomislava Ušljebrke sa rezultatom 6:2. Na trećem mjestu su završili Tihomir Marijan i Marin Jurlina.

Na drugom turniru pobjedio je Tihomir Marijan, koji je u finalu bio bolji od Ante Pešića sa 6:4. Na trećem mjestu su završili Ivan Močić i Dalibor Beneta. 2.

*ako neko od igrača koji su izborili TOP 16 završnicu bude spriječen nastupiti, na završnicu ulazi prvi igrač ispod crte, a poredak se pomiče od mjesta na kojem je bio igrač koji je odustao.

TOP 16 Završnica će se igrati 19.05.2024.