OBJAVA: 16.05.2019, 19:40h   •   IZMJENA: 16.05.2019, 19:39h   komentara   •     ISPIŠI

15. kolo

Prva mininogometna liga: SC Mandalina s osam golova ispratila MNK Rupe Brik In-ex


PIŠE ŠibenikIN
16.05.2019, 19:40h

Odigrane su utakmice 15. kola Prve mininogometne lige u Sportskom centru Mandalina.

 

 

 

REZULTATI 15. KOLA 1. LIGE:

PERKOVIĆ – GALERIJA.J.D.                                        2:1

L. Perković, I. Erceg – M. Triva

FJAKA BAR – CB KULA                                                 0:1

Tony Junaković

MYSTIC – CIAK                                                            3:5

J. Konjevoda, A. Šubić, J. Vukičević – J. Zekonjić 2, A. Škugor, A. Puče, K. Tabula

MNK RUPE BRIK IN-EX – SC MANDALINA                  1:8

T. Blaić – B. Žilić 2, A. Menđušić 2, S. Jurišić 2, M. Žumberac, I. Škugor

 

                          TABLICA

1.CB KULA                      13      10      2        1        39 : 10        32

2.SC MANDALINA            14      8        2        4        51 : 32        26

3.MNK RUPE BRIK            13      8        2        3        36 : 39        26

4.FJAKA BAR                   13      6        1        6        39 : 31        19

5.PERKOVIĆ                    13      5        3        5        33 : 29        18

6.GALERIJA.J.D.              14      6        0        8        35 : 40        18

7.CIAK                           13      6        0        7        31 : 36        18

8.MYSTIC                        14      6        0        8        35 : 42        18

9.TLM                             13      0        0        13      20 : 68        0

 

1.MININOGOMETNA LIGA ŠIBENIK

SRIJEDA, 22.05.2019. 16.KOLO

17:30  PERKOVIĆ – MYSTIC

18:20  FJAKA BAR – TLM

19:10  CB KULA – CIAK

20:00  GALERIJA.J.D. – MNK RUPE BRIK IN-EX

SLOBODNA JE EKIPA SC MANDALINA

 

SRIJEDA, 29.05.2019. 17.KOLO

17:30  SC MANDALINA – TLM

18:20  PERKOVIĆ – CIAK

19:10  FJAKA BAR – MNK RUPE BRIK IN-EX

20:00  CB KULA – GALERIJA .J.D.

SLOBODNA JE EKIPA MYSTIC

 

SRIJEDA, 05.06.2019. 18.KOLO

17:30  CIAK – FJAKA BAR

18:20  TLM – PERKOVIĆ

19:10  MYSTIC – SC MANDALINA

20:00  MNK RUPE BRIK IN-EX – CB KULA

SLOBODNA JE EKIPA GALERIJA.J.D.

 

 

 

Komentari na članak:


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.

  PRETHODNI ČLANAK

SLJEDEĆI ČLANAK