OBJAVA: 08.10.2018, 09:46h   •   IZMJENA: 08.10.2018, 09:46h   komentara   •     ISPIŠI

U Zadru

Prvo kolo HSTS turnira regija: Šibenski stolnotenisači pokazali dominaciju

08.10.2018, 09:46h

U dvorani STK Donat u Zadru odigrano je prvo kolo HSTS turnira regija Dalmacija. Uz sudjelovanje klubova, od Cavtata do Paga, nastupilo je ukupno preko 40 natjecatelja. Šibenski stolnotenisači su ponovno pokazali da su dominantni u ovom dijelu regije, prvenstveno zahvaljujući kvalitetnim treninzima, te zalaganjem i željom za pobjedom.

Iznenađenje je napravila klinceza Rina Barišić osvojivši prvo mjesto. Franka Miškić je bez velike konkurencije osvojila također prvo mjesto. Pobijedila je protivnice bez izgubljenog seta..

Stariji od braće Klarić - Frane, je u neizvjesnom finalu najmlađih kadeta pobijedio klupskog suigrača Luku Borka. U kategoriji klinci, Vito Žmara je pomalo neočekivano izgubio finale od protivnika iz STK Pag, ali to je tek početak sezone. Imat će još dosta prilika za revanš.

Na turniru su nastupili i natjecatelji iz STK Zaton, koji su osvojili dvije medalje. Zahvaljujemo  domaćinu STK Donat iz Zadra, na izvrsnoj organizaciji.