Debitirao Brazilac Feltrin

Remijem u Osijeku malonogometaši Crnice i dalje ostali u opasnoj zoni

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   20.01.2024 u 08:57

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice gostovali su u Osijeku u vrlo važnoj utakmici budući da se nalaze pri začelju ljestvice. Bodovni skor popravili su za jedan bod nakon osječkih 5:5.

Vrlo važan dvoboj za Crnicu je bio u Osijeku budući da su uoči međusobnog susreta Osječani imali dva boda prednosti. U vrlo zanimljivoj utakmici momčad Saše Subotića nije uspjela doći do punog plijena i preskočiti ih na ljestvici.

Ulazak u susret bio je odličan. U trećoj minuti Šalaj je postigao autogol, a samo minutu kasnije Pavić je udvostručio prednost Crnice. No, brzo je stigao odgovor domaćina koji su na poluvrijeme otišli s prednošću. Pandurević je u 8. minuti smanjio na 1:2, autogol potom upisuje i Škugor, a za vodstvo domaćina na poluvremenu precizan je Šalaj u 18. minuti.

Treća minuta nastavka donosi izjednačenje, zabija Milosavljević. U 30. minuti Šalaj vraća prednost na osječku stranu, no, poništava to odmah u idućoj minuti Pavić. U 32. minuti debitant Brazilac Feltrin zabija za vodstvo Crnice, no, nisu to Šibenčani uspjeli sačuvati – Damjanović je u 37. minuti poentirao za konačnih 5:5.

Crnica je i dalje na pretposljednjem, devetom mjestu s osam osvojenih bodova. Već u utorak na Baldekinu ih očekuje Vrgorac. Utakmica je to protiv direktnog suparnika, momčadi koja isto ima osam bodova i u nizu je od pet poraza. Susret je to koji Crnica naprosto mora dobiti.

Kontrolor suđenja: Ivica Blažević
OSIJEK: Franko Jamičić, Matias Mijić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Domagoj Damjanović, Dominik Mateo Rončević, Nebojša Popović, Jakov Jurišić, Filip Petrušić, Matej Špijonjak, Gustavo Canuto Dos Santos, Luka Kotris, Marin Sesar, Vinicius De Araujo Rodrigues, trener: Saša Voldin.
CRNICA: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Danijel Knežević, Paulo Katuša, Dragan Vuković, Josip Jolić, Nikola Pavić, Antonio Perić, Thiago de Oliveira Feltrin, Jure Copić, Marko Odža, trener: Saša Subotić.
STRIJELCI: 0:1 ag-Šalaj (3′), 0:2 Pavić (4′), 1:2 Pandurević (8′), 2:2 ag-Škugor (15′), 3:2 Šalaj (18′), 3:3 Milosavljević (23′), 4:3 Šalaj (30′), 4:4 Pavić (31′), 4:5 De Oliveira Feltrin (32′), 5:5 Damjanović (37′)