U Puli

S Prvenstva Hrvatske u ritmičkog gimnastici GK Šibenik-Dalmacija vratio se s novim medaljama

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   22.06.2023 u 07:59

GK Šibenik-Dalmacija
Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija nastupile su na PRVENSTVU HRAVTSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI SLOBODNI PROGRAM PAROVI / TROJKE održanom u Puli. KRSG Gazela bio je domaćin za 324 ritmičarke iz 13 hrvatskih klubova.

U kategoriji  parovi mini  2. mjesto  i  srebrnu medalju osvojile su  Roza Španja i Marta Bilić.

U kategoriji  parovi mlađe kadetkinje  3. mjesto  i  brončanu medalju osvojile su  Lana Šarić i Iris Renata Pulić.

U kategoriji trojka kadetkinje 2. mjesto i srebrnu medalju osvojile su Dea Deranja, Saša Veligdenski, Karla Osmić.

Trenerice Ivančica Jakoliš, Nena Kulušić zadovoljne su  nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.

- Sretni smo jer smo ostvarili svoje ciljeve i jer su svi vidjeli plodove rada ovih djevojaka koje zaista daju sve od sebe – kazale su trenerice.