SADA ČITATE
Šibenska atletičarka Radmila Maksimović osvojila brončanu medalju u planinarskom trčanju
          OBJAVA: 19.06.2017, 09:06h   •   IZMJENA: 19.06.2017, 09:06h   komentara   •     ISPIŠI

Prvenstvo Hrvatske

PIŠE Š.I.
19.06.2017, 09:06h

Šibenska atletičarka Radmila Maksimović osvojila je brončanu medalju na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske u planinskom trčanju održanom jučer u Ivancu.

Radmili je to treća seniorska medalja sa pojedinačnih atletskih prvenstava Hrvatske. Uz srebrnu medalju u disciplini polumaraton i srebrenu medalje u disciplini brdsko trčanje, Radmila je u nedjelju kolekciji dodala i brončanu medalju koju je osvojila u planinskom daljinskom trčanju.

Planinska staza bila je duga 37,5 km sa startom u Ivancu u podnožju Ivančice i ciljem u Grebengradu kod Marofa, prepuna oštrih uspona.