Odbojkaški klub Šibenik 91

Šinjorine prvakinje Mlađe kadetske lige, skupile 14 pobjeda

Ostali sportovi   |   Autor: F.Z.   |   08.05.2023 u 11:47

Facebook
Mlade odbojkašice iz Odbojkaškog kluba Šibenik 91, svima poznate kao Šinjorine, osvojile su Mlađe kadetsku ligu - skupina sjever.

Djevojke OK Šibenik 91 znane kao Šinjorine osvojile su Mlađe kadetsku ligu - skupina sjever.

Do kraja lige Šinjorine su skupile 14 pobjeda i 2 poraza i na taj način izborile da se final four igra kod nas.

- U final four natjecanju ugostili smo ekipe ŽOK Šibenik, OK Vodice i OK Zadar.

U prvoj utakmice Šinjorine slave protiv ekipe ŽOK Šibenik sa 2-0 u setovima. U finalu nas čekaju Zadranke koje su sa 2-1 slavile protiv Vodica.

U finalnoj utakmici naše djevojke pokazuju da nema razloga za brigu. U prvom setu ostavljaju ekipu Zadra na 13 poena. Drugi set ipak ide na stranu Zadranki, dok u trećem setu Šinjorine krasnom igrom ne daju Zadrankama da ih iznenade i bez većih problema osvajaju set rezultatom 15-7.

Ovoj generaciji je ovo prvi put da su prvakinje. Od početka do kraja lige djevojke su pokazale da su odlična ekipa i da je ovo samo početak dobrih rezultata za njih – kazali su iz OK Šibenik 91.

Za OK Šibenik 91 nastupile su: Anđela Slavica, Gabi Goleš, Ana Labor, Ani Zeljak, Ana Vukelja, Marta Krnić, Donjeta Temaj, Marta Bikić, Anđela Barišić, Ema Mucić, Sara Malenica, Dora Erlić, Ivana Dželalija, Ana Jerkov.