Opravdala poziv u reprezentaciju

Sjajan rezultat šibenske stolnotenisačice Franke Miškić na državnom prvenstvu u Zagrebu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   17.04.2023 u 18:14

STK Šibenik
Državno prvenstvo RH za MLAĐE JUNIORKE održano je u periodu 14-16.04.2023. u Zagrebu u organizaciji STK Zagreb.

Franka Miškić, juniorka STK Šibenika, zauzela je izvrsno 3. mjesto i potvrdila svoje kvalitete i opravdala poziv u državnu reprezentaciju. Franka će zajedno sa svojom klupskom kolegicom Loretom Mandić  nastupiti na ETTU European Youth Series CRO Open u Osijeku od 26.4. do 30.4.2023.

Franka je odličnim grupnim nastupom osigurala ulazak u nastavak natjecanja te u 1/8 finala pobijedila izvrsnu natjecateljicu iz STK Pule 4:0. U nastavku je u 1/ 4  finala pobijedila još bolju natjecateljicu Dugog Sela sa 4:1. U polufinalu se sastala s prvom igračicom na HSTS rang liste iz Pule Izgubila rezultatom 4:2.

-Na kraju je iscrpljenost u dvodnevnom natjecanju parova, mixa i singla doprinijela gubitku koncentracije i sigurnosti koju je imala u prethodnim mečevima. Bez obzira na sve prikazala je  vrhunsku stolnotenisku igru i osigurala odlično treće mjesto, kao i u kategoriji mješovitih parova gdje je sa Lukom Tepeša iz STK Zagreb osvojila također bronco – poručuju iz STK Šibenik.