Članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija

Sjajan uspjeh u Grazu: Gabriela Jakovljević srebrna, Antea Mileta brončana

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   25.04.2023 u 16:39

GK Šibenik-Dalmacija
Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija nastupile su na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike pod nazivom „GUG cup 2023.“, održanom u Grazu (Austrija).

Na natjecanju je sudjelovalo oko 150 natjecateljica. Šibenske ritmičarke nastupile su sa šest  ritmičarki.

U kategoriji  Seniorki  2. mjesto i srebrnu  medalju osvojila je Gabriela Jakovljević.

Dora Jurčević u istoj kategoriji osvojila je 4. mjesto, a Tonka Sladoljev osvojila je 5.mjesto.

U kategoriji Juniorki Antea Mileta  osvojila je  3. mjesto i brončanu medalju, Anđela Brocić osvojiola je 6.mjesto, a Nika Bujas osvojila je 8. mjesto.

Trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić zadovoljne su nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.