Gostovanje kod Uspinjača Gimke

Škugor u predzadnjoj minuti spasio Crnicu od poraza u Zagrebu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   27.01.2024 u 07:27

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice s jednim osvojenim bodom vratili su se iz Zagreba, s gostovanja kod Uspinjača Gimke. Odigrali su 1:1, a do boda su stigli u pretposljednjoj minuti utakmice golom Nike Škugora.

Nakon domaće pobjede protiv Vrgorca momčad Saše Subotića čekao je dvoboj protiv posljednje plasirane Uspinjača Gimke. Nisu uspjeli doći do punog plijena, u završnici su stigli do remija.

Otvaranje utakmice nije bilo dobro za Šibenčane. Šundov je u četvrtoj minuti domaćine doveo u vodstvo, a isti je igrač pet minuta kasnije postigao još jedan gol za vodstvo od 2:0. Crnica se potom budi, opasnija je prema golu i do prvog stiže u 11. minuti, zabio je Brazilac Feltrin.

U drugom dijelu dugo se čekalo na novi gol. Crnica je pokušavala, ali bezuspješno, dok ju je vratar Odža održavao 'na životu' na drugoj strani. U samu završnicu gosti su ušli s vratarem-igračem, Škugor je uspio zabiti za 2:2 u pretposljednjoj minuti. Tada domaćini kreću na sve ili ništa, s vratarem-igračem, bez uspjeha.

S bodom iz Zagreba Crnica je trenutno na sedmom mjestu s 12 osvojenih bodova, a u sljedećem kolu na Baldekinu dočekuje Novo vrijeme.

Kontrolor suđenja: Željko Franić
USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Filip Kosor, Bepo Paus, Bruno Kovačić, Mario Crnčević, Kristijan Kapular, Dino Muslin, Franjo Matković, Lovro Cigler, Bruno Jakovljević, Niko Tolj, Martin Šundov, Ajdin Ramić, Branko Artić, trener: Krešimir Ćosić.
CRNICA: Marko Odža, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Danijel Knežević, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Josip Jolić, Antonio Perić, Nenad Knežić, Thiago de Oliveira Feltrin, Jure Copić, trener: Saša Subotić.
STRIJELCI: 1:0 Šundov (4′), 2:0 Šundov (9′), 2:1 Feltrin (11′), 2:2 Škugor (39′)