OBJAVA: 29.01.2019, 06:50h   •   IZMJENA: 29.01.2019, 06:53h   komentara   •     ISPIŠI

Na turniru u Dugom Selu

Stolnotenisači Šibenika ponovno na postolju: Prvo mjesto za Šimu Klarića

29.01.2019, 06:50h

Ovog vikenda u Dugom Selu je održan 42. Memorijalni stolnoteniski turnir Lovro Ratković. Svih troje šibenskih najmlađih natjecatelja, ostvarilo je izvanredne rezultate.

U kategoriji klinci, Šime Klarić je osvojio prvo mjesto, Vito Žmara je u istoj kategoriji u 1/4 finala izgubio od protivnika kojeg je Šime pobjedio u finalu. Najmlađa kadetkinja Franka Miškić je u prvom danu turnira u 1/4 finala izgubila od prvakinje turnira. Franka je kao i Šime u grupnom natjecanju, ostvarila sve tri pobjede.

Ukratko, bio je ovo vrlo uspješan stolnoteniski vikend za STK. Dobrom raspoloženju pridonio je  uspijeh dviju Šibenčanki koji se natječu u drugim klubovima. Lucija  Krnić je osvojila turnir ML Kadetkinje te Gabi Alviž koja je 1/4 u Juniorskom turniru ispala od viceprvakinje turnira.

Trener Damir Čular je izjavio da ovakvo zadovoljstvo uspjehom  svojih igrača i igračica još nije doživo na turnirima  mlađih kategorija, te da je ova generacija djece izuzetno talentirana.

Sljedi HSTS turnir u istom gradu za desetak dana gdje isto očekujemo dobre rezultate i potvrdu odlične serije igara malih članova  STK Šibenika.