Ostanak i play-off sve bliže

Super vrijedna pobjeda Crnice, na Baldekinu nadigrali Futsal Dinamo

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   10.03.2024 u 11:20

Facebook MNK Crnica
Aktualni prvak Hrvatske pao je na Baldekinu. Momčad Crnice odigrala je odličnu utakmicu i upisala pobjedu rezultatom 6:2 nad Futsal Dinamom. Važna je to pobjeda kojom su se Šibenčani približili play-offu, samim time i (vrlo je izvjesno) potvrdili ostanak u elitnom društvu i sljedeće sezone.

Početak susreta nije bio idealan za šibensku momčad. Gosti su preko Gudasića u petoj minuti poveli, zabio je iz slobodnog udarca. Izjednačenje stiže tri minute kasnije: vratar Luketin poslao je dugu loptu, a Copić glavom pogodio za 1:1.

Crnica je na poluvremenu imala prednost jer je iz slobodnog udarca u 12. minuti zabio Niko Škugor.

U 27. minuti Saša Babić povisuje vodstvo Crnice. Šest minuta kasnije mrežu gostiju trese i Nikola Pavić za 4:1.

Drugim golom Babića u 35. minuti Subotićeva momčad imala je i visokih 5:1. Čekol smanjuje u zadnjoj minuti utakmice, a odmah potom Copić još jednom poentira za konačnih 6:2.

Crnica se pobjedom, na domaćem terenu protiv Dinama, vratila na sedmo mjesto na tablici sa 19 bodova. U posljednjem, 18. kolu, šibenski provoligaš gostuje na Gripama kod Torcide.

MNK Crnica: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Marko Odža, Saša Babić, Danjel Knežević, Paulo Katuša, Joaquin Piccioni, Antonio Perić, Nenad Knežić, Thiago Feltrin, Jure Copić, trener: Saša Subotić

Futsal Dinamo: Ante Piplica, Luka Perić, Kristijan Postružin, Antonio Konsuo, Kristian Čekol, Ivan Pavlić, Nikola Gudasić, Mateo Mužar, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Danijel Dekanić, Neven Zonjić, trener: Matija Đulvat