OBJAVA: 18.01.2020, 23:10h   •   IZMJENA: 18.01.2020, 23:12h   komentara   •     ISPIŠI

'Palo' Škrljevo

Treća uzastopna pobjeda GKK Šibenke: Nakić ih vodio do slavlja u Mavrincima

Facebook Šibenka Treća uzastopna pobjeda GKK Šibenke: Nakić ih vodio do slavlja u Mavrincima
18.01.2020, 23:10h

Košarkaši GKK Šibenke upisali su treću uzastopnu pobjedu, nakon jedne u prvenstvu i druge u Kupu stigli su i do treće za redom. Slavili su sa 90:87 na gostovanju kod Škrljeva u Mavrincima, a najzaslužniji za to je Toni Nakić koji je postigao čak 28 koševa.

Nije ulazak u utakmicu bio dobar za šibenski sastav. Domaćini su poveli, a imali su i plus pet na kraju prve četvrtine.

Podebljali su to na okruglih plus deset početkom druge dionice igre. Ali do poluvremena otvorio se šut gostujućim košarkašima koji su preokrenuli rezultat, te su na poluvremenu vodili rezultatom 43:48.

Imala je Dželalijina momčad i dvoznamenkastu prednost tijekom treće četvrtine, no, uoči zadnjih deset minuta igre prednost je opet bila na strani domaćeg sastava.

Neizvjesna je bila sama završnica susreta. Domaćini su se odlučili kockati, na liniju slobodnih bacanja poslali su Tonija Nakića, a biser šibenske i hrvatske košarke bio je mirne ruke, nije propustio zabiti oba koša i potvrditi pobjedu za svoj sastav. Doduše, Škrljevu je ostalo nešto vremena, za jednu nemoguću tricu koja nije ušla, pa se Šibenčani kući vraćaju s punim plijenom.

Osim već spomenutog Nakića, dvoznamenkasti u šibenskim redovima bili su i Vuko (18), Mileković (12) i Bašić (12).

Škrljevo – GKK Šibenka 87:90 (25:20, 18:28, 24:20, 20:22)
Suci: Marko Mustapić, Bojan Kruljac, Branimir Galić.
Škrljevo: Pandurić, Mandić 18, Vucić 6, Cvitković, Benković 5, Boban 12, Kolić, Dorris 14, Bjelanović 2, Vrkić 17, Roberson 13.
Šibenka: Mileković 12, Šarić 3, Vuko 18, Gulin 6, Bašić 12, Vraneš 6, Nakić 28, Pleadin, Vlaić, Jurković, Vladović 5.