U Matuljima

Uspjeh mladih šibenskih stolnotenisačica: Sestre Loreta i Katja Mandić na postolju

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   10.04.2024 u 21:49

STK Šibenik
Na 39. Kupu grada Rijeke održanom ovog vikenda u Matuljima (6.-7.04.) u organizaciji STK Srdoč i HSTS sestre Loreta i Katja Mandić osvojile su treća mjesta uz izvrsno zalaganje i borbenost.

Prvog dana u kategorijama Klinceze, ML Kadetkinje nastupile su i Anđela Živković koja je u ¼ finala izgubila od Lorete Mandić koja je izgubila u ½ finalu od bolje finalistice.

Katja Mandić je s izvrsnom igrom se dokopala trećeg mjesta izgubivši u ½ finala od trenutno bolje igračice.

Lota Livić, kojoj je ovo prvi turnir u organizaciji HSTS, nije još okusila slast prve pobjede.

Drugog dana natjecanja naše natjecateljice zaustavljene su u ¼ finala i osvojile poneki bod za ranking listu, pogotovo Tonka Bljaić i Vilma Despot.

-Zahvaljujemo roditeljima na pomoći i suradnji – poručuju iz STK Šibenik.