Drugo kolo Otvorene splitske lige za mlađe kadete i početnike

Uspjeh Plivačkog kluba 'More': Do medalja doplivali Luna Kunčić, Mate Džepina i Petar Stegić

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   12.06.2023 u 18:18

PK More
Protekle subote u Splitu, na Poljudu, je održano 2. kolo Otvorene splitske lige za mlađe kadete i početnike. Plivački klub „More“ su odličnim nastupima predstavljali: Vice Cvitan, Uršula i Jakov Dunkić, Mate Džepina, Luna Kunčić, Pave Rončević, Petar Stegić, Marin Šarić, Luka Šupe, Robert Nakić, Lovre Aužina i Sara Pešić.

Izvrsnim rezultatima, do medalja su doplivali Luna, Mate i Petar. Luna Kunčić je u disciplini 100m leđno osvojila srebrnu medalju u podjeli drugog mjesta s plivačicom splitskog „Mornara“.

Mate Džepina slavio je s osvojene dvije zlatne medalje u disciplinama 100m leđno i 200m mješovito, dok je Petar Stegić osvojio zlatnu medalju u disciplini 50m slobodno i srebrnu medalju u disciplini 200m mješovito.

-Čestitamo svim našim natjecateljima i radujemo se slijedećem, bogatom plivačkom, vikendu ponovno u Splitu kada nas očekuju Regionalna prvenstva Hrvatske svih dobnih kategorija – poručuju iz kluba.