OBJAVA: 02.03.2015, 06:31h   •   IZMJENA: 02.03.2015, 06:31h   komentara   •     ISPIŠI

14. kolo Druge HRL jug

Vodički rukometaši s lakoćom pobjedili Korčulane

02.03.2015, 06:31h
IZVOR: Infovodice

U 14. kolu Druge HRL jug, rukometaši vodičke Olimpije pobijedili su na domaćem terenu Korčulu rezultatom 34:21.

Gosti iz Korčule su došli sa samo sedam igrača i jednim golmanom i već po tome se vidi da nisu ozbiljno računali na bodove.

Za vodičke rukometaše ovo je bila više trening utakmica, nego drugoligaški susret. Sama utakmica je odmah na početku krenula u korist domaćina i vodstvo se stalno povećavalo, piše portal Infovodice.com.

Na poluvremenu je bilo 22:9. U drugom poluvremenu su više igrali pričuvni igrači.

U slijedećem, 15. kolu rukometaši Olimpije gostuju u Dubrovniku.