Protiv Vrgorca

Vrlo važna pobjeda MNK Crnice: Prednost iz odličnog prvog poluvremena sačuvana u drugom

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   23.01.2024 u 22:37

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice stigli su do super vrijedne pobjede. U derbiju začelja momčad Saše Subotića stigla je do pobjede nad Vrgorcem na Baldekinu, bilo je 5:4 za šibenski sastav.

Susret nije mogao bolje početi za domaćine. Već u prvoj minuti Milosavljević je Crnicu doveo u vodstvo. Brzo je stiglo izjednačenje, no, vrlo brzo uslijedila su čak četiri gola domaćina.

Copić je u šestoj minuti prednost vratio na šibensku stranu, a odmah potom Vuković povisuje na 3:1. Katuša u 12. i Pavić u 13. minuti pogodili su za visokih 5:1 na semaforu. Do poluvremena Barišić uspijeva smanjiti na 5:2.

U nastavku Šibenčani nisu bili ni približno dobri i efikasni kao u prvih 20 minuta. Barišić je u 31. minuti smanjio na 5:3, a tri minute kasnije isti se igrač još jednom upisuje u strijelce.

Prijetili su gosti iz Vrgorca i dalje, željeli su izjednačenje, pokušali su i s golmanom-igračem, ali Crnica se uspjela sačuvati i uzeti vrlo vrijedne bodove.

Kontrolor suđenja: Nikola Petir
CRNICA: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Danjel Knežević, Paulo Katuša, Nikola Pavić, Vicenco Ćaleta-Car, Dragan Vuković, Antonio Perić, Thiago De Oliveira Feltrin, Jure Copić, Josip Jolić, Marko Odža, trener: Saša Subotić
VRGORAC: Leo Rašić, Mateo Kozarić, Šimun Ivo Barišić, Josip Sesar, Marko Gašpar, Josip Bošković, Toni Kirevski, Dane Raos, Duško Martinac, Zdravko Turić, Josip Govorko, Ivan Grbavac, Mate Vrdoljak, trener: Ante Kraljević
STRIJELCI: 1:0 Milosavljević (1′), 1:1 Bošković (3′), 2:1 Copić (6′), 3:1 Vuković (7′), 4:1 Katuša (12′), 5:1 Pavić (13′), 5:2 Barišić (14′), 5:3 Barišić (31′), 5:4 Bošković (34′)