OBJAVA: 13.12.2019, 11:28h   •   IZMJENA: 17.12.2019, 14:59h   komentara   •     ISPIŠI

UAEJJF Federacija

ŠibenikIN Jiu jitsu klub Šibenik na turniru u Zagrebu: Luka Čulav osvojio zlatnu i Milan Runjić srebrnu medalju
PIŠE F.Z.
13.12.2019, 11:28h

Proteklog vikenda Jiu jitsu klub Šibenik sudjelovao je na turniru u Zagrebu koji je organiziran pod UAEJJF Federacijom i jedan je od pet kriterijskih turnira za Grand Slam koji se održava sljedeće godine u Londonu.

Na turniru je ukupno nastupilo oko 300 natjecatelja iz raznih zemalja kao što su Brazil, Amerika i većina europskih zemalja. Klub su zastupala dva člana Milan Runjić u kategoriji 'Master', ljubičasti pojas, do 120 kilograma osvojio srebrnu medalju i Luka Čulav u kategoriji 'Adult' bijeli pojas do 85 kilograma koji je sa četiri izvrsne borbe osvojio zlato.

Zadnjih godina popularnost Ju jitsu-e raste među svim dobnim skupinama i svim spolovima. Popularan je kao rekreacija i vještina za samoobranu, ali i kao ozbiljan natjecateljski sport s jakim svjetskim i domaćim turnirima.

- Ako se želite okušati u Ju jitsu priključite se treninzima u dvorani Miminac ex. Partizan u terminima ponedjeljak, srijeda i petak u 21 sat, dok su utorkom i četvrtkom treninzi u 20 sati. Prvi trening je besplatan i svi su dobrodošli. Za sve informacije kontaktirati nas možete na Facebook stranici Ju jitsu klub Šibenik i Instagram stranici bjj_sibenik – poručili su iz kluba.