Ritmička gimnastika

Članice GK Šibenik-Dalmacija u Visokom došle do srebra, bronce i nagrade za simpatičnost

Sport   |   Autor: G.M.   |   26.10.2023 u 13:18

GK Šibenik-Dalmacija
Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija nastupile su na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike "Visoko cup 2023.", održanom u Bosni i Hercegovini u organizaciji Kluba ritmičke gimnastike Visoko. Na natjecanju je ukupno sudjelovalo oko 150 natjecateljica. Šibenski klub nastupio je s tri ritmičarke.

U kategoriji mlađih kadetkinja 2. mjesto i srebrnu medalju osvojila je Lucija Tare.

U kategoriji Mini Rita Raci osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju.

Iva Bilać osvojila je 5. mjesto u vježbi bez rekvizita i 1. mjesto za simpatičnost, kojom je osvojila suce.

Trenerice Ivančica Jakoliš i Antea Lea Luketa zadovoljne su nastupom naših natjecateljica i njihovim plasmanima.