U Samoboru

Karate klub Okit iz Vodica odlično otvorio sezonu natjecanja

Sport   |   Autor: Š.I.   |   23.01.2024 u 09:12

KK Okit
Natjecatelji karate kluba ''Okit '' iz Vodica odlično su otvorili sezonu natjecanja i lova na medalje u 2024.godini.

Na trodnevnom GRAND PRIX CROATIA u Samoboru Okitaši su osvojili 6 medalja u izuzetno jakoj konkurenciji.

Turnir je organiziran za sve uzrasne kategorije i okupio je 1539 natjecatelja, 233 kluba iz 29 država.

Zbog kapaciteta dvorane broj sudionika je bio ograničen tako da je veliki broj borca bio na čekanju na prijavnom portalu Sportdata ako neko odustane da bi sudjelovali na najjačem turniru u Hrvatskoj.

Sam broj sudionika kao i to da su  neki od Okitaša  morali odraditi 5 borbi govori koliko truda i znanja je trebalo uložiti da bi se popeli na pobjedničko postolje.

Naš ponos su :

Zlatne Gabrijela Grubelić i Lili Klarin.

Brončani su Elin Ianachi Ćopić , Ana Marjanović, Noa Adrian Perković i Noah Križanović Mimica .

Ponosni su i na Tenu Svalinu i Olivera Križanović Mimicu koji su izgubili u borbi za medalju.

- Okit ide dalje s željom da u ovoj godini ostvari nemoguće i osvoji više od 386 prošlogodišnjih medalja - poručuju iz kluba.