SADA ČITATE
Oni su šibenska sportska budućnost: Donosimo popis perspektivnih mladih sportaša
KLJUČNE RIJEČI
sportaši
          OBJAVA: 16.05.2019, 13:58h   •   IZMJENA: 16.05.2019, 13:58h   komentara   •     ISPIŠI

Nagrađeni danas u šibenskom kazalištu

Oni su šibenska sportska budućnost: Donosimo popis perspektivnih mladih sportaša


  D.B./ŠibenikIN Oni su šibenska sportska budućnost: Donosimo popis perspektivnih mladih sportaša
PIŠE ŠibenikIN
16.05.2019, 13:58h

Već tradicionalno, na proglašenju najboljih sportaša Šibensko-kninske županije priznanja su primili i mladi, perspektivni sportaši iz brojnih klubova naše županije.

 

Priznanja su primili: Stipe Mandušić (VK Dupin), Niko Matić, Emil Rupić i Filip Vukšić (MNK Crnica), Jelena Babić, Katarina Vunić i Gina Nikola Pirjak (ŽKK Vodice), Ivan Baričević, Marko Strunje i Stipe Miijatović (KK Drniš), Ante Brajković, Gabriel Pancirov i Martin Klarin (OKK Dražen Petrović), Bruno Belamarić, Ivano Belamarić i Dunko Branislavljević (VK Solaris), Lana Dubravica i Luka Popović (PK Šibenik), Diego Sekulić, Kristian Ilić i Bruno Paić (HNK Šibenik), Marta Dobrić, Dorian Stilbik, Tonći Gašperov (TK Šubićevac).

Svoje mjesto među dobitnicima imaju i: Tony Rubelj, Ante Piplica i Jakov Mudronja (MNK Heroji 2007), Ana Pentek, Lucija Bilić i Mirta Lemac (KK Šibenik), Marija Radnić, Ante Musić i Mile Matić (KK Šibenik 1066), Teodora Antić, Marta Zorica i Elizabeta Bulat (KK Osvit 1971), Nika Relja, Marijeta Grbelja, Laura Škugor i Petra Tomić (ŽMNK Mirlović Zagora), Maša Klarić (BBK Orlov krug), Ante Lapić, Marina Urem i Marijeta Bosnić (JK Val), Tara Jukić, Nora Jukić i Noah Križanović Mimica (KK Okit), Luka Buha, Ivan Vranjković i Lucija Cigić (KK DOŠK), Nika Vujko, Anđela Junaković, Gabrijela Kasalo i Lea Kusan (RK Šibenik 2015.), Branimir Storić, Filip Bura i Marko Lubar (RK Vodice), Tonina Ilić, Josipa Milaković i Petra Dragović (ŽKK Šibenik), Karmen Gambiroža i Lora Antić (STK Zaton).

Perspektivni su i: Petra Miličević, Ivan Konforta i Iva Gašpar (KK Knin), Daniela Jelić, Lana Anić- Kaliger i Lea Kostić (AK Sveti Ante Knin), Lara Unić, Nika Bujas i Laura Unić (OK Vodice), Luka Grbelja, Zara Milutin Vlahov i Jelena Župan (JK Tijat), Leona Dobra, Leona Vrančić i Matea Peran (KK Akademija Anđa Jelavić), Ivan Krvavica, Adam Ilić i Gorana Đekanović (KK Tigar), Ivona Jelić, Anđela Mrša i Matea Jelić (TKD Olympic), Loreta Mandić, Fabio Šanić i Frane Klarić (STK Šibenik), Katja Pavasović, Roko Zorić i Josipa Zorić (GK Dišpet), Hana Mijat, Marcela Lovrić-Caparin i Magdalena Martinović (ŽVK Viktoria), Danijel Koderman, Đorđe Bradaš i Dimitrije Majstorović (KK Knin), Sara Gojčeta Miškić, Eva Maria Kalpić i Sara Rošić (GK Šibenik-Dalmacija).

Dodjela nagrada najboljim sportašima ŠKŽ D.B.

POGLEDAJ CIJELU FOTOGALERIJU 28 fotografija

 

 

 

 

Komentari na članak:


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.

  PRETHODNI ČLANAK

SLJEDEĆI ČLANAK