Zanimljiva utakmica

Vrijedan bod za malonogometaše Crnice s gostovanja u Puli

Sport   |   Autor: ŠibenikIN   |   24.02.2024 u 10:42

Facebook MNK Crnica
U 16. kolu najvišeg ranga hrvatskog futsala Crnica je odigrala 3:3 na teškom gostovanju kod Stanoinvest Futsal Pule.

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je Dragan Vuković Crnicu doveo u vodstvo u 10. minuti utakmice. Pred sam kraj prvog poluvremena, u 19. minuti, domaćin je izjednačio preko kapetana Nike Vukmira.

Još efikasnije bilo je drugo poluvrijeme. Milosavljević je u 25. minuti vodstvo ponovno vratio na šibensku stranu. U 27. minuti domaćin je prvo izjednačio novim golom Vukmira, a potom i poveo golom Tchaptcheta.

Samo tri minute na semaforu je stajalo vodstvo Puljana. Svojim drugim golom Vuković je postavio konačnih 3:3.

Crnica je, nakon nepotpunog 16. kola, na sedmom mjestu na tablici sa 16 osvojenih bodova. U sljedećem kolu na Baldekinu dočekuju Futsal Dinamo.

STANOINVEST FUTSAL PULA – CRNICA  3:3 (1:1)
Prvi sudac: Mislav Džeko
Drugi sudac: Marijan Šimatović
Treći sudac: Stjepan Harastija
Četvrti sudac: Vedran Čuić
Delegat: Marijan Kozić
Kontrolor suđenja: Željko Franić
STANOINVEST FUTSAL PULA: Roberto Aparecio Gozi Junior, Daniel Moravac, Dean Moravac, Jesus Manuel Blazquez Pacheco, Arthur Yann Tchaptchet Tchato, David Mataja, Antonio Siljan, Felipe Echavarria Echeverry, Joaquin Castro Herrero, Stefano Galešić, Manolo Bilić, Niko Vukmir, Franco Agustin Grillo, Florijan Cindrić, trener: Alvaro Martinez Castillo
CRNICA: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Danjel Knežević, Paulo Katuša, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Joaquin Piccioni, Antonio Perić, Thiago De Oliveira Feltrin, Jure Copić, Mario Jarmanović, trener: Saša Subotić
STRIJELCI: 0:1 Vuković (10′), 1:1 Vukmir (19′), 1:2 Milosavljević (25′), 2:2 Vukmir (27′), 3:2 Tchaptchet (27′), 3:3 Vuković (30′)