OBJAVA: 10.05.2019, 14:23h   •   IZMJENA: 10.05.2019, 14:22h   komentara   •     ISPIŠI

Vaterpolisti Solarisa u borbi za peto mjesto

Facebook VK Solaris Do Europe preko POŠK-a: 'Ako budemo pravi i agresivni naša pobjeda ne bi trebala biti upitna'
10.05.2019, 14:23h

Vaterpolisti Solarisa stigli su do posljednjih utakmica u sezoni. Bore se za peto mjesto, za izlazak u europska natjecanja, a posljednji protivnik koji im stoji na tom putu je splitski POŠK.

Prva utakmica igra se ove subote u Crnici. - Nas u Crnici nitko nije pobijedio, osim euroligaša splitskog Jadrana. Ako budemo pravi i agresivni naša pobjeda ne bi trebala biti upitna. Ne bih bio zadovoljan sa samo jednim golom razlike, iako se radi tek o prvom poluvremenu. Moramo biti koncentrirani na svoju igru, prvenstveno na obranu i kako primiti što manje golova te strpljivo čekati svojih pet minuta koji će zasigurno doći tijekom utakmice – optimist je trener šibenskih vaterpolista Joško Kreković.

O protivniku kaže: - POŠK je igrao A1 regionalnu ligu i doduše ispao. Međutim, bez obzira što do nad dolaze informacije kako ne treniraju baš redovito, držim da nas čekaju dvije ozbiljne utakmice, no svakako imamo realne šanse da iz ovog dvoboja izađemo kao pobjednici. Ali, isto tako ne stoji teza da POŠK ništa ne igra i da nema ekipu.

Solaris i POŠK u Crnici igraju ove subote s početkom u 20 sati.