OBJAVA: 26.09.2019, 07:49h   •   IZMJENA: 26.09.2019, 07:49h   komentara   •     ISPIŠI

Drugo kolo A2 Regionalne lige

Facebook VK Solaris Druga pobjeda vaterpolista Solarisa: S plus četiri pobijedili Primorje EB u Rijeci
26.09.2019, 07:49h

Nakon domaće pobjede nad Cattarom u Crnici, vaterpolisti Solarisa i u drugom su kolu regionalne lige upisali pobjedu. S 14:10 slavili su na teškom gostovanju kod Primorja u Rijeci.

Rezultatom 4:4 završena je prva dionica igre, a do poluvremena Šibenčani su stekli dva gola prednosti.

Ključ je bila treća četvrtina gdje je momčad Joška Krekovića udvostručila svoje vodstvo koje domaći sastav do kraja utakmice nije uspio ugroziti.

Šparada je upisao 15 obrana, a u napadu su najefikasniji bili Vlahović s četiri i Mudražija s tri gola.

Prva A-2 Regioalna liga - 2. Kolo
PRIMORJE EB - SOLARIS 10:14 (4:4, 2:4, 2:4, 2:2)
Bazen Kantrida. Gledatelja: 150
Suci: Tiozzo (Split), Gavrilović (Zagreb). Delegat: Bebić (Split)
PRIMORJE EB: Čubranić 10 obrana, Čunko 2, Petrić, Burburan, Brubnjak 2, Blažić 1, Tkač 1, Rakovac 2, Augusti, Vrlić 2 (1), Babić, Paparić, Milošević, Car
SOLARIS: Šparada 15 obrana, Malenica 1, Erak 2, Štrkalj 1, Bulat, Herceg 1, Vlahović 4 (1), Pelicarić 2, Mudražija 3, B. Sabioni, Koprčina, Kovačić, Jukić, M. Sabioni
Igrač više: Primorje EB 5 (6), Solaris 4 (6)
Peterci: Primorje EB 1 (1), Solaris 1 (1)
Tri isključenja: Erak (Solaris)