OBJAVA: 04.07.2015, 19:08h   •   IZMJENA: 04.07.2015, 19:08h   komentara   •     ISPIŠI

Završnica Kupa Hrvatske u Splitu

Mladi šibenski vaterpolisti ostali bez finala: Mornar slavio s golom razlike

Facebook Mladi šibenski vaterpolisti ostali bez finala: Mornar slavio s golom razlike
04.07.2015, 19:08h

Kadeti Vaterpolskog kluba Šibenik nisu se uspjeli plasirati u finale završnice Kupa Hrvatske koji se igra na splitskoj Zenti. U današnjem polufinalu bolji od njih s 10:9 bio je splitski Mornar.

Splićani su poveli u drugoj minuti utakmice, a Vice Erak brzo je izjednačio rezultat. Do kraja prve četvrtine Mornar je još dva puta bio u minimalnoj prednosti, a Šibenik je dolazio do egala pogocima Matea Sabionija.

Tri su puta splitski vaterpolisti tresli šibensku mrežu u drugoj četvrtini, a Šibenčani splitsku samo jednom, pa je Mornar imao dva gola prednosti na poluvremenu. Odlično je momčad Perice Šiška odradila treću dionicu igre, dobili su je s 4:2 i vratili se u potpuni egal. Strijelci Erak, Gatara (dva) i Tošić za 8:8 uoči zadnje četvrtine.

Na otvaranju četvrte četvrtine Splićani postižu dva gola i dolaze do vodstva od 10:8. A Šibenčani svoj jedini gol u toj dionici igre postižu šest sekundi prije kraja utakmice preko Eraka za konačnih 10:9.

U susretu za treće mjesto i brončanu medalju Šibenčane sutra čeka još jedna utakmica protiv POŠK-a (11:30 sati).