OBJAVA: 13.04.2015, 20:53h   •   IZMJENA: 14.04.2015, 09:24h   komentara   •     ISPIŠI

12. kolo Prve B lige

Vaterpolisti Šibenika remizirali protiv Bellevuea u Crnici

arhiva ŠibenikIN Vaterpolisti Šibenika remizirali protiv Bellevuea u Crnici
13.04.2015, 20:53h

Momčad Denisa Šupe odigrala je neodlučeno 10:10 na bazenu u Crnici protiv Belleuvea u 12. kolu Prve B vaterpolske lige.

Vodili su Šibenčani s 2:1 poslije prvih osam minuta igre. No, u drugoj četvrtini potpuni preokret: Bellevue postiže četiri gola, za razliku od domaćina koji postiže jedan pa na poluvremenu gosti vode sa 5:3.

Po tri gola postižu i jedni i drugi u trećoj četvrtini, pa s minusom od dva gola Šibenčani ulaze u zadnju četvrtinu. Ali uspijevaju to nadoknaditi. Dobili su zadnju dionicu igre s 4:2 i tako osigurali remi.

Po dva gola u redovima Šupine momčadi postigli su Luka Nimac, Toni Knežević, Josip Čikeš i Marin Kulaš.

Šibenski su vaterpolisti trenutno na šestom mjestu s 19 osvojenih bodova.