Večeras nova utakmica

Vaterpolistice Viktorije prvenstvo otvorile ranojutarnjom pobjedom protiv Murse

Vaterpolo   |   Autor: G.M.   |   03.02.2024 u 18:22

U susretu 2. kola 1. ŽHVL, odigranom unaprijed, šibenska ŽVK Viktoria bila je bolja od osječke Murse sa 14:4 (4:0, 1:3, 5:1, 4:0). Večeras od 20:30 Šibenčanke će odigrati i utakmicu 1. kola, protiv zagrebačke Mladosti.

Očekivana pobjeda šibenskih vaterpolistica izborena je nakon što su Osječanke izgubile snagu u treću četvrtinu. Nakon 4:0 u prvoj četvrtini, u drugoj je Mursa neko vrijeme prijetila, državši se sve do 6:4 u 18. minuti. Do kraja utakmice u vodi je postojala samo jedna ekipa, Viktoria, koja je sa 8 pogodaka zaredom lako privela dvoboj kraju.

Ana Desnica i Antonija Živković Radnić, zajedno sa vrataricom Andreom Marić, po onome što smo mogli vidjeti ovog jutra u bazenu Crnice, ponovno će biti glavne karike šibenskog sastava u pokušaju da se izbori doigravanje ove sezone.

Bazen u Crnici, gledatelja 25, suci Tomislav Copić i Ante Bura
VIKTORIA: Marić, Dugopoljac 1, Desnica 4, Mijat, Ružić 1, Jakelić 1, Squiccimarro, Vlahov, Živković Radnić 6, Bumbak 1, Ćaleta, Lovrić-Caparin, Šupe, Slavica, trener Josip Petković
MURSA: Lerinc, Božičević 1, Piškorjanac, Pavlović, Anđal 2, Zekić, Crljenić, Mikrut, Markulić 1, Karačić, Čulić, Krpić, Sarkić, Dobrić, trener Dražen Lerinc