Proteklog vikenda

Pripremni turnir u odbojci u Kninu: Vodičankama treće mjesto

Županija   |   Autor: ŠibenikIN   |   13.09.2022 u 19:41

Portal InfoVodice
Protekli vikend mlađe kadetkinje odbojkaškog kluba Vodice nastupile su na drugom predsezonskom pripremnom turniru u dvoranskoj odbojci na kojem su osvojile treće mjesto. Na turniru su sudjelovale ekipe iz Splitsko- dalmatinske, Zadarske i Šibensko- kninske županije, piše portal InfoVodice.

Vodičanke su vrlo dobro odigrale utakmice u skupini te izborili polufinale gdje su izgubili od jako dobre ekipa OK Omiš koja ih je iznenadila svojom odličnom igrom u obrani, igračice Vodica dobro su se držale u prvom setu te su parirale suparnicama ali set su ipak osvojile Omišanke, u drugom setu se desio pad koncentracije mladih igračica Vodica te suparnice rade razliku od 7 poena što je bilo nedostižno do kraja seta za OK Vodice.

U borbi za treće mjesto, OK Vodice igrale su protiv ekipe domaćina turnira OK Mladost 2000 Knin, gdje nisu dopustili nikakva iznenađenje te su odigrale na visokom nivou koncentrirano u oba seta i time izborili pobjedu od 0:2 u setovima za OK Vodice.

Ponajbolje u ekipi OK Vodica su bile Antonia Perkov i Nika Stanić uz potporu Dumine Cukrov i Karmen Juričev, ali pripremni turnir je pokazao da je potrebno još raditi na poboljšanju napada i kretanja u obrani terena na čemu će se dati težnja na slijedećim treninzima, piše portal InfoVodice