Čestitke

Vodičke mažoretkinje osvojile četiri zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu

Županija   |   Autor: ŠibenikIN   |   27.06.2023 u 18:39

Info Vodice
Svjetsko prvenstvo u mažoret plesu, održano u Crikvenici, okupilo je najbolje mažoretkinje iz cijelog svijeta, a među njima su se našle i naše predstavnice iz Vodica. Na veliko oduševljenje svih, Mažoretkinje grada Vodica vratile su se kući s četiri zlatne medalje - čime su potvrdile svoj status svjetskih prvaka.

Svim sudionicama Svjetskog prvenstva postavljen je izazov da pokažu svoje vještine, a Mažoretkinje grada Vodica su taj izazov s oduševljenjem prihvatile i iznimno uspješno ga savladale.

Naše cure ostvarile su izvanredne rezultate, koji su rezultat njihovog predanog rada i upornosti, pišu Info Vodice.

Prvu zlatnu medalju osvojila je Gabrijela Brajković u kategoriji solo baton za djecu. U istoj disciplini, ali u kategoriji solo pom pon za djecu, zlatnu medalju je osvojila Karla Sladoljev Tumpor.

Timski rad naših cura također je bio nagrađen. Mini mix ekipa kadeta, koju su činile Paula Brajković, Orsula Juričev, Anđela Juričev, Anđela Brajković, Niki Babun i Marija Storić, također su osvojile zlatnu medalju.

Velika formacija batonflag juniora osvojila je četvrto zlato, čime su potvrdile vrhunsku kvalitetu i sjajne performanse naših mladih mažoretkinja.

Osim četiri zlatne medalje, naše su se mažoretkinje istaknule i u drugim kategorijama. Marija Žurak osvojila je peto mjesto u kategoriji solo batonflag za juniore, dok je Iris La Mazza osvojila peto mjesto u kategoriji solo batonflag za seniore. Paula Luce Storić zauzela je šesto mjesto u kategoriji solo open pom pon za seniore.