GKK Šibenka večeras protiv Makedonaca

Luka Babić: 'Dati im dobar otpor te na kraju tražiti pobjedu u toj utakmici'

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   02.02.2024 u 06:02

Facebook Šibenka/Milan Balaban
Nakon poraza od Pelistera u srijedu, košarkaši Šibenke okreću se novoj utakmici na ABA 2 balonu koji se ovog tjedna igra u Novom Sadu. Utakmicu i protivnike najavio je trener narančastih Josip Pandža koji ima veliki respekt prema novim protivnicima jer su jedni od favorita za ulazak u ABA ligu.

-MZT Skoplje je iskusna ekipa koja je jedan od najvećih favorita za ulazak u ABA ligu. Oni to ne kriju i po njihovom rosteru i ulaganju sve će uraditi da uđu u ABA ligu.

Što se tiče moje ekipe, bitno mi je samo da na teren izađemo zdravi, fokusirani, borbeni i da imamo veliku energiju i želju za pobjedom te da smo iz minute u minutu konkurentni tamo gdje imamo najviše problema, a to je u skoku i u obrani reketa i ako to bude ok imamo svoje šanse i vjerujemo u pobjedu’ – naglasio je trener Pandža.

Utakmicu je najavio i Luka Babić: - Ne poznajemo ekipu MZT-a toliko dobro, ali nakon ove dvije teške utakmice pokušat ćemo se vratiti što bolje i dati im dobar otpor te na kraju tražiti pobjedu u toj utakmici.

Utakmicu MZT Skoplje – Šibenka možete pratiti u izravnom prijenosu na Arenasport kanalu u petak 2. veljače od 18:00 sati.