Gostujuće slavlje

Na krilima fantastičnog Paića košarkaši GKK Šibenke stigli do slavlja kod Zaboka

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   15.01.2023 u 19:48

Facebook Šibenka/Milan Balaban
Košarkaši GKK Šibenke pobjednički su odradili još jedan susret HT Premijer lige. Slavili su na gostovanju kod Zaboka rezultatom 88:74 uz fantastičnu partiju kapetana Paića koji je postigao čak 33 koša.

U efikasnoj prvoj četvrtini Šibenčani su bili malo precizniji od svojih domaćini. Ubacili su 25 koševa, pet više od Zaboka.

Šibenska se prednost nastavila i u drugom poluvremenu. A kako su dobili prve dvije četvrtine, jednako je bilo i u drugom poluvremenu.

Nije momčad Damira Milačića dozvolila Zagorcima da im ugroze pobjedu. A nezaustavljiv u šibenskim redovima bio je kapetan Pavao Paić. S 33 postignuta koša bio je daleko najefikasniji igrač na utakmici.

Podrška su mu u šibenskim redovima bili Jambrović sa 16, Brocić s 12, Skorić s 11 i Pleadin s deset postignutih koševa.

Sljedećeg vikenda Šibenčani na Baldekinu dočekuju sinjski Alkar.

ZABOK – GKK ŠIBENKA 74:88 (20:25, 14:17, 24:26, 16:20)
Zabok, gradska sportska dvorana, gledatelja 250.
Suci: Denis Hadžić, Marko Stanković, Teo Miletić
ZABOK: Martinko, Stojanović, Tomić, Lukačić, Črnjević 4, Stipaničev 4, Tomas 15, Borovčak, Perović 20, Prskalo, Garrett 15, Jacović 16. Trener: Domagoj Kujundžić.
GKK ŠIBENKA: Skorić 11, Kakar 1, Klarin 3, Pleadin 10, Myles, Brocić 12, Antić 2, Jambrović 16, Šarić, Škugor, Paić 33. Trener: Damir Milačić