Bolje od istoimenog domaćina

Treća uzastopna pobjeda košarkašica Šibenika: Tilford i Džafić za slavlje u Zagrebu

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   20.03.2022 u 11:58

Facebook Naši Tići/arhiva
Košarkašice Šibenika upisale su treću uzastopnu pobjedu. Slavile su na gostovanju u Zagrebu kod istoimenog domaćina rezultatom 80:69.

Raspoložene su bile Šibenčanke prvenstveno u prvom poluvremenu. Već u prvoj četvrtini postigle su čak 30 koševa, a drugoj su dodale još 27 čime su osigurale visoko vodstvo.

Drugo poluvrijeme pripalo je domaćoj ekipi, no, šibenska pobjeda na kraju nije bila ugrožena.

Tilford s 27 koševa i Džafić s 23 bile su najefikasnije u šibenskim redovima.

Zagreb – Šibenik 69:80 (14:30, 17:27, 19:8, 19:15)
Zagreb: G. Grizelj 13, Međugorac, K. Jurič 2, Sekulić 3, Vogrinc 3, Ćurić 4, Rezo 14, Grgić, Rončević 14, Damjanović, Milošević 9, Terze 7. Trener: Đuro Simon.
Šibenik: Dragović, Baban, J. Milković, Ćuklin 2, Šarić 12, Džafić 23, Bosilj 16, Šuperba, Tilford 27, Čala, L. Milković. Trener: Stipe Bralić.