Turnir Premier regionalne lige

Poraz vaterpolista Solarisa od Partizana i Juga u Kragujevcu

Vaterpolo   |   Autor: ŠibenikIN   |   07.03.2022 u 06:34

HVS/arhiva
Nakon pobjede protiv Šapca, vaterpolisti Solarisa zabilježili su dva poraza na trećem turniru Premier regionalne lige. Poraženi su u Kragujevcu od Partizana, a potom i Juga AO.

Poslije neizvjesnog prvog poluvremena protiv Partizana, Srbi su u trećoj dionici igre postigli tri gola, a Šibenčani nisu poentirali niti jednom. U četvrtoj četvrtini sigurno su sačuvali svoju prednost za konačnih 10:6.

Goreta je s tri gola ponovno bio najefikasniji u redovima Solarisa. Po jedan gol postigli su Pelicarić, Sirovec i Čondić Kadmenović.

S minus četiri izgubili su Šibenčani i od Dubrovčana. S visokih 6:2 dobio je Jug AO prvu dionicu igre. Ali nije se Mareljina momčad predavala: dobili su i drugu i treću četvrtinu, imali 10:10, no, onda su Jugaši ubacili u brzinu više i odjurili prema pobjedi.

Penava je zabio tri gola, Pelicarić dva, dok su po jednom mrežu protivnika tresli Kreković, Bulat i Koprčina.

Turnirski dio Premier regionalne lige Solaris je zaključio na desetom mjestu s 10 osvojenih bodova.